Adam Korol jest kandydatem na posła Sejmu RP z miejsca nr 1 listy Platformy Obywatelskiej. Wsparcie w nadchodzących wyborach okazali mu znani i lubiani sportowcy.

W skład drużyny weszli: Artur Siódmiak, Bartosz Gawryszewski, Dariusz Michalczewski, Grzegorz Kacała, Iwona Guzowska, Karolina Siódmiak, Leszek Blanik, Marcin Stefański, Monika Stachowska, Piotr Myszka i Zbigniew Gutkowski.

Adam przez całe swoje życie jest związany z Gdańskiem. Problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy Pomorza, są mu bardzo bliskie. Poza tym, jest wielkim sportowcem z olbrzymim sercem – powiedział wielokrotny mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski.

Adam jest jedną z najbardziej uczciwych i skutecznych osób, jakie spotkałem na swojej życiowej drodze. Jest prawdziwym mistrzem w wioślarstwie. Mam nadzieję, że będzie mistrzem w tym, co będzie robił w najbliższej przyszłości nie tylko dla siebie, ale również dla swojej rodziny, Gdańska i Pomorza. Właśnie dlatego wspieram go i wierzę, że będzie nas godnie reprezentował w Sejmie RP – dodał windsurfer Piotr Myszka.