Adam przez całe swoje życie jest związany z Gdańskiem. Problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy Pomorza, są mu bardzo bliskie. Poza tym jest wielkim sportowcem z olbrzymim sercem – mówi były bokser Dariusz Michalczewski, który w nadchodzących wyborach parlamentarnych odda swój głos na mistrza olimpijskiego z Pekinu.

Znam Adama od wielu lat. Jest wspaniałym, uczciwym człowiekiem, dobrym kolegą, ale przede wszystkim ma dobre serce. Znakomicie radzi sobie jako mąż i ojciec. Jest rodowitym Gdańszczaninem, więc bardzo dobrze zna nasze potrzeby. Warto na niego postawić w nadchodzących wyborach. Ja na niego stawiam, ponieważ jest wzorem do naśladowania. Upór i konsekwencja doprowadziły go do mistrzostwa olimpijskiego – dodał piłkarz ręczny Artur Siódmiak.

Adam przez całe życie jest związany z Gdańskiem. Rozwój naszego regionu jest dla niego bardzo ważny. Silna gospodarka i bogata infrastruktura pomogą odnieść nam wszystkim sukces. Ja głosuję na Adama i zachęcam wszystkich do oddania takiego samego głosu – stwierdził najlepszy polski żeglarz oceaniczny Zbigniew Gutkowski.

Adam jest jedną z najbardziej uczciwych i skutecznych osób jakie spotkałem na swojej drodze życiowej. Jest mistrzem wioślarstwa. Mam nadzieję, że będzie mistrzem w tym, co zamierza robić w przyszłości, nie tylko dla siebie, ale również dla swojej rodziny, Gdańska i Pomorza. Wspieram go i liczę, że uda mu się osiągnąć kolejny cel – powiedział Piotr Myszka.